GKS Sztorm Mosty - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Stolem Gniewino - Iskra Gdynia
Arka II Gdynia SI - Czarni Pruczcz Gdański
KTS - K Luzino - Orkan Rumia MKS
AP KP Gdynia - Olimpic Skat GD
Mks Władysławowo - Korona Żelistrzewo
Sztorm Mosty - Bałtyk II Gdynia
Polonia Gdańsk - Teamspirit Gdańsk

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Iskra Gdynia 4:1 Arka II Gdynia SI
Bałtyk II Gdynia 2:1 KTS - K Luzino
Orkan Rumia MKS 2:3 Stolem Gniewino
Korona Żelistrzewo 1:0 AP KP Gdynia
Czarni Pruczcz Gdański 2:2 Mks Władysławowo
Teamspirit Gdańsk 1:3 Sztorm Mosty
Olimpic Skat GD Polonia Gdańsk

Kontakt

Trenerzy:

Mirosław Kowalewski

tel.695 117 105

Łukasz Godlewski

tel.510 081 607

godles19854@wp.pl  

.............................................

Trener Przygotowania Motorycznego

Łukasz Romanowski

tel.502 761 548

..........................................................

TRENER BRAMKARZY

Andrzej Głąbiński

......................................................

Kierownik drużyny:

Piotr Fos

tel.501 326 119

piotr.f@poczta.onet.pl

 

 

 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Klub partnerski

  

Statystyki drużyny

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
Olimpic Skat GD 2:3 Czarni Pruczcz Gdański zobacz ›
Teamspirit Gdańsk 0:2 Iskra Gdynia zobacz ›
AP KP Gdynia 3:6 Stolem Gniewino zobacz ›
Mks Władysławowo 0:7 Arka II Gdynia SI zobacz ›
2017-08-20 Sztorm Mosty 1:0 Orkan Rumia MKS zobacz ›
2017-08-30 Korona Żelistrzewo 8:1 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
2017-09-13 Polonia Gdańsk KTS-K Luzino 17:00
Stolem Gniewino 2:1 Mks Władysławowo zobacz ›
2017-08-26 Bałtyk II Gdynia 1:1 Arka II Gdynia SI zobacz ›
2017-08-26 KTS-K Luzino 3:1 AP KP Gdynia zobacz ›
2017-08-26 Korona Żelistrzewo 14:2 Olimpic Skat GD zobacz ›
2017-08-27 Iskra Gdynia 2:2 Sztorm Mosty zobacz ›
2017-08-27 Czarni Pruczcz Gdański 4:0 Teamspirit Gdańsk zobacz ›
2017-08-29 Orkan Rumia MKS 2:0 Polonia Gdańsk zobacz ›
2017-09-02 Polonia Gdańsk 2:3 Iskra Gdynia zobacz ›
2017-09-02 AP KP Gdynia 1:3 Orkan Rumia MKS zobacz ›
2017-09-02 Arka II Gdynia SI 2:0 Stolem Gniewino zobacz ›
2017-09-03 Sztorm Mosty 2:2 Czarni Pruczcz Gdański zobacz ›
2017-09-03 Mks Władysławowo 2:3 KTS-K Luzino zobacz ›
2017-09-03 Olimpic Skat GD 3:4 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
2017-09-03 Teamspirit Gdańsk 1:5 Korona Żelistrzewo zobacz ›
Iskra Gdynia 4:2 AP KP Gdynia zobacz ›
KTS-K Luzino 1:2 Arka II Gdynia SI zobacz ›
Orkan Rumia MKS 8:1 Mks Władysławowo zobacz ›
Bałtyk II Gdynia 1:3 Stolem Gniewino zobacz ›
Olimpic Skat GD 0:3 Teamspirit Gdańsk zobacz ›
Czarni Pruczcz Gdański 3:2 Polonia Gdańsk zobacz ›
2017-09-10 Korona Żelistrzewo 3:2 Sztorm Mosty zobacz ›
Stolem Gniewino 4:4 KTS-K Luzino zobacz ›
Czarni Pruczcz Gdański 4:2 AP KP Gdynia zobacz ›
Arka II Gdynia SI 3:1 Orkan Rumia MKS zobacz ›
Teamspirit Gdańsk 1:3 Bałtyk II Gdynia zobacz ›
Mks Władysławowo 0:3 Iskra Gdynia zobacz ›
Polonia Gdańsk 0:2 Korona Żelistrzewo zobacz ›
2017-09-17 Sztorm Mosty 3:0 Olimpic Skat GD zobacz ›
Iskra Gdynia 4:1 Arka II Gdynia SI zobacz ›
Bałtyk II Gdynia 2:1 KTS-K Luzino zobacz ›
Orkan Rumia MKS 2:3 Stolem Gniewino zobacz ›
Korona Żelistrzewo 1:0 AP KP Gdynia zobacz ›
Czarni Pruczcz Gdański 2:2 Mks Władysławowo zobacz ›
Olimpic Skat GD Polonia Gdańsk 17:00
2017-09-24 Teamspirit Gdańsk 1:3 Sztorm Mosty zobacz ›
2017-09-30 Stolem Gniewino Iskra Gdynia 17:00
2017-09-30 Arka II Gdynia SI Czarni Pruczcz Gdański 17:00
2017-09-30 KTS-K Luzino Orkan Rumia MKS 17:00
2017-09-30 AP KP Gdynia Olimpic Skat GD 17:00
2017-10-01 Mks Władysławowo Korona Żelistrzewo 17:00
2017-10-01 Sztorm Mosty Bałtyk II Gdynia 11:00
2017-10-01 Polonia Gdańsk Teamspirit Gdańsk 17:00
Bałtyk II Gdynia Orkan Rumia MKS 17:00
Iskra Gdynia KTS-K Luzino 17:00
Teamspirit Gdańsk AP KP Gdynia 17:00
Czarni Pruczcz Gdański Stolem Gniewino 17:00
Korona Żelistrzewo Arka II Gdynia SI 17:00
Olimpic Skat GD Mks Władysławowo 17:00
2017-10-08 Sztorm Mosty Polonia Gdańsk 11:00
Orkan Rumia MKS Iskra Gdynia 17:00
Stolem Gniewino Korona Żelistrzewo 17:00
KTS-K Luzino Czarni Pruczcz Gdański 17:00
Polonia Gdańsk Bałtyk II Gdynia 17:00
Arka II Gdynia SI Olimpic Skat GD 17:00
Mks Władysławowo Teamspirit Gdańsk 17:00
2017-10-14 AP KP Gdynia Sztorm Mosty 11:00
10  Bałtyk II Gdynia Iskra Gdynia 17:00
10  Teamspirit Gdańsk Arka II Gdynia SI 17:00
10  Olimpic Skat GD Olimpic Skat GD 17:00
10  Czarni Pruczcz Gdański Orkan Rumia MKS 17:00
10  Korona Żelistrzewo KTS-K Luzino 17:00
10  Polonia Gdańsk AP KP Gdynia 17:00
10  2017-10-22 Sztorm Mosty Mks Władysławowo 11:00

Kalendarium

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

Trening godz. 18.00 - stroje granatowe. Trening bramkarski godz. 17.30

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

Trening godz. 18.00 Biała koszulka SpokoLoko, czarne spodenki i getry.

29

09-2017

piątek

30

09-2017

sobota

Trening godz. 10.00 Stroje gmina Kosakowo

01

10-2017

niedziela

Reklama

Najbliższe spotkanie

Sztorm MostyBałtyk II Gdynia
Sztorm Mosty   Bałtyk II Gdynia
2017-10-01, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Teamspirit GdańskSztorm Mosty
Teamspirit Gdańsk 1:3 Sztorm Mosty
2017-09-24, 15:00:00
     

Najnowsza galeria

SZTORM
Ładowanie...

Sponsorzy i partnerzy

Sponsorzy i partnerzy

Sztormu Mosty 2002

w sezonie 2016/2017

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 244, wczoraj: 202
ogółem: 392 851

statystyki szczegółowe