GKS Sztorm Kosakowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Witamy na stronie GKS Sztorm Mosty Junior B - rocznik 2001-2003
  • Aktualności:
  • 2018-05-25 Nabory!!!!!
  • 2018-04-29 SZTORM
  • 2018-03-07 Trening. 08.03.2018
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Bałtyk II Gdynia - AP KP Gdynia 1:6
  • Teamspirit Gdańsk - Stolem Gniewino 1:3
  • Sztorm Mosty - Arka II Gdynia SI 4:0
  • Czarni Pruczcz Gdański - Iskra Gdynia
  • Olimpic Skat GD - KTS - K Luzino
  • Korona Żelistrzewo - Orkan Rumia MKS
  •        

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 25
Stolem Gniewino - Sztorm Mosty
Orkan Rumia MKS - Olimpic Skat GD
KTS - K Luzino - Teamspirit Gdańsk
Iskra Gdynia - Korona Żelistrzewo
Czarni Pruczcz Gdański - Bałtyk II Gdynia
Arka II Gdynia SI - Polonia Gdańsk

Wyniki

Ostatnia kolejka 24
Bałtyk II Gdynia 1:6 AP KP Gdynia
Teamspirit Gdańsk 1:3 Stolem Gniewino
Sztorm Mosty 4:0 Arka II Gdynia SI
Czarni Pruczcz Gdański Iskra Gdynia
Olimpic Skat GD KTS - K Luzino
Korona Żelistrzewo Orkan Rumia MKS

Kontakt

Trener:

MARCIN KOŚNIK

tel. 608 145 668

.............................................

Trener Przygotowania Motorycznego

Łukasz Romanowski

tel.502 761 548

..........................................................

TRENER BRAMKARZY

 

......................................................

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Klub partnerski

  

Statystyki drużyny

Aktualności

Turniej!!!

  • autor: gkssztorm, 2016-01-27 20:35

PUCHAR WŁADYSLAWOWA – ROCZNIK 2002 I MŁODSI

30.01.2016

 

 

 

Harmonogram w rozwinięciu:

TERMINARZ MECZY

 

LP

GODZINY

 

ZESPOŁY

WYNIK

STRZELCY

1

09.15 ÷ 09.25

A

Korona Żelistrzewo

Huzar Choczewo

:

 

 

2

B

Stolem Gniewino

MKS I Władysławowo

:

 

 

3

09.27 ÷ 09.37

A

Gryf Wejherowo

Sztorm Mosty

:

 

 

4

B

MKS II Władysławowo

Zatoka 95 Puck

:

 

 

 

 

 

Iskra Gdynia

PAUZA

 

 

 

5

09.39 ÷ 09.49

A

Iskra Gdynia

Huzar Choczewo

:

 

 

6

B

Korona Żelistrzewo

MKS I Władysławowo

:

 

 

7

09.51 ÷ 10.01

A

Stolem Gniewino

Zatoka 95 Puck

:

 

 

8

B

Gryf Wejherowo

MKS II Władysławowo

:

 

 

 

 

 

Sztorm Mosty

PAUZA

 

 

 

9

10.03 ÷ 10.13

 

Iskra Gdynia

Sztorm Mosty

:

 

 

10

 

Huzar Choczewo

MKS I Władysławowo

:

 

 

11

10.15 ÷ 10.25

 

Korona Żelistrzewo

MKS II Władysławowo

:

 

 

12

 

Stolem Gniewino

Gryf Wejherowo

:

 

 

 

 

 

Zatoka 95 Puck

PAUZA

 

 

 

13

10.27 ÷ 10.37

 

Iskra Gdynia

MKS I Władysławowo

:

 

 

14

 

Sztorm Mosty

Zatoka 95 Puck

:

 

 

15

10.39 ÷ 10.49

 

Huzar Choczewo

MKS II Władysławowo

:

 

 

16

 

Korona Żelistrzewo

Stolem Gniewino

:

 

 

 

 

 

Gryf Wejherowo

PAUZA

 

 

 

17

10.51 ÷ 11.01

 

Iskra Gdynia

Zatoka 95 Puck

:

 

 

18

 

Sztorm Mosty

MKS II Władysławowo

:

 

 

19

11.03 ÷ 11.13

 

MKS I Władysławowo

Gryf Wejherowo

:

 

 

20

 

Huzar Choczewo

Stolem Gniewino

:

 

 

 

 

 

Korona Żelistrzewo

PAUZA

 

 

 

21

11.15 ÷ 11.25

 

Iskra Gdynia

Korona Żelistrzewo

:

 

 

22

 

Zatoka 95 Puck

Gryf Wejherowo

:

 

 

23

11.27 ÷ 11.37

 

Sztorm Mosty

Stolem Gniewino

:

 

 

24

 

MKS I Władysławowo

MKS II Władysławowo

:

 

 

 

 

 

Huzar Choczewo

PAUZA

 

 

 

25

11.39 ÷ 11.49

 

Iskra Gdynia

Gryf Wejherowo

:

 

 

26

 

MKS II Władysławowo

Stolem Gniewino

:

 

 

27

11.51 ÷ 12.01

 

Zatoka 95 Puck

Korona Żelistrzewo

:

 

 

28

 

Sztorm Mosty

Huzar Choczewo

:

 

 

 

 

 

MKS I Władysławowo

PAUZA

 

 

 

29

12.03 ÷ 12.13

 

Iskra Gdynia

Stolem Gniewino

:

 

 

30

 

Gryf Wejherowo

Korona Żelistrzewo

:

 

 

31

12.15 ÷ 12.25

 

Zatoka 95 Puck

Huzar Choczewo

:

 

 

32

 

MKS I Władysławowo

Sztorm Mosty

:

 

 

 

 

 

MKS II Władysławowo

PAUZA

 

 

 

33

12.27 ÷ 12.37

 

Iskra Gdynia

MKS II Władysławowo

:

 

 

34

 

Gryf Wejherowo

Huzar Choczewo

:

 

 

35

12.39 ÷ 12.49

 

Korona Żelistrzewo

Sztorm Mosty

:

 

 

36

 

Zatoka 95 Puck

MKS I Władysławowo

:

 

 

 

 

 

Stolem Gniewino

PAUZA

 

 

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [362]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

17

07-2018

wtorek

18

07-2018

środa

Trening JB 18:30 Złote Piaski

19

07-2018

czwartek

Trening B-klasa 18:00 Zołote Piaski

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Sztorm MostyArka II Gdynia SI
Sztorm Mosty 4:0 Arka II Gdynia SI
2018-06-03, 11:00:00
     

Najnowsza galeria

SZTORM - Teamspirit
Ładowanie...

Sponsorzy i partnerzy

Sponsorzy i partnerzy

Sztormu Mosty 2002

w sezonie 2017/2018

 

 

 

 

 

 

 

 

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 193, wczoraj: 295
ogółem: 469 357

statystyki szczegółowe