GKS Sztorm Mosty - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Stolem Gniewino - Iskra Gdynia
Arka II Gdynia SI - Czarni Pruczcz Gdański
KTS - K Luzino - Orkan Rumia MKS
AP KP Gdynia - Olimpic Skat GD
Mks Władysławowo - Korona Żelistrzewo
Sztorm Mosty - Bałtyk II Gdynia
Polonia Gdańsk - Teamspirit Gdańsk

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Iskra Gdynia 4:1 Arka II Gdynia SI
Bałtyk II Gdynia 2:1 KTS - K Luzino
Orkan Rumia MKS 2:3 Stolem Gniewino
Korona Żelistrzewo 1:0 AP KP Gdynia
Czarni Pruczcz Gdański 2:2 Mks Władysławowo
Teamspirit Gdańsk 1:3 Sztorm Mosty
Olimpic Skat GD Polonia Gdańsk

Kontakt

Trenerzy:

Mirosław Kowalewski

tel.695 117 105

Łukasz Godlewski

tel.510 081 607

godles19854@wp.pl  

.............................................

Trener Przygotowania Motorycznego

Łukasz Romanowski

tel.502 761 548

..........................................................

TRENER BRAMKARZY

Andrzej Głąbiński

......................................................

Kierownik drużyny:

Piotr Fos

tel.501 326 119

piotr.f@poczta.onet.pl

 

 

 

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Klub partnerski

  

Statystyki drużyny

Aktualności

BERLIN -Turniej!!!

  • autor: gkssztorm, 2016-10-07 17:54

DYNAMO CUP

 

U15 Winner GERBFC Dynamo I

 

U15 - Finals 9-12
           

GERBFC Dynamo II  3:0 GERSV Suddendorf-Samern 

 NEDV.V. Wildervank   0:1POLGKS Sztorm Mosty   

 GERBFC Dynamo II   1:1 / k 5:6 /POLGKS Sztorm Mosty 

Standings of U15 - Gruppe D     

DENTSF Fodbold

GERTuS Germania Hackenbroich  

GERFSV Witten  

POLGKS Sztorm Mosty  

GERBFC Dynamo I 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U15 - Gruppe D
    1 2 3 4 5
 1   DENTSF Fodbold     Sat 03/06/2017 12:00 
 Sportforum - Court 7 
 Sat 03/06/2017 16:30 
 Sportforum - Court 7 
 Sat 03/06/2017 13:30 
 Sportforum - Court 7 
 Sat 03/06/2017 15:00 
 Sportforum - Court 7 
 2   GERTuS Germania Hackenbroich   Sat 03/06/2017 12:00 
 Sportforum - Court 7 
   Sat 03/06/2017 15:30 
 Sportforum - Court 7 
 Sat 03/06/2017 17:00 
 Sportforum - Court 7 
 Sat 03/06/2017 14:00 
 Sportforum - Court 7 
 3   GERFSV Witten   Sat 03/06/2017 16:30 
 Sportforum - Court 7 
 Sat 03/06/2017 15:30 
 Sportforum - Court 7 
   Sat 03/06/2017 14:30 
 Sportforum - Court 7 
 Sat 03/06/2017 17:30 
 Sportforum - Court 7 
 4   POLGKS Sztorm Mosty   Sat 03/06/2017 13:30 
 Sportforum - Court 7 
 Sat 03/06/2017 17:00 
 Sportforum - Court 7 
 Sat 03/06/2017 14:30 
 Sportforum - Court 7 
   Sat 03/06/2017 16:00 
 Sportforum - Court 7 
 5   GERBFC Dynamo I   Sat 03/06/2017 15:00 
 Sportforum - Court 7 
 Sat 03/06/2017 14:00 
 Sportforum - Court 7 
 Sat 03/06/2017 17:30 
 Sportforum - Court 7 
 Sat 03/06/2017 16:00 
 Sportforum - Court 7 
 

SC Victoria Hamburg                  Deutschland

SV Henstedt-Ulzburg                  Deutschland

JFU Verden/Brunsbrock             Deutschland

USI Lupo Martini Wolfsburg       Deutschland

SV Suddendorf-Samern              Deutschland

TuS Germania Hackenbroich     Deutschland

Lundtofte Boldklub I                      Dänemark

Lundtofte Boldklub II                     Dänemark

WSV Apeldorn                                Niederlande

Hvidebaek IF                                   Dänemark

TSF Fodbold                                   Dänemark

AIA-Tranbjerg I                                Dänemark

AIA-Tranbjerg II                               Dänemark

DCV  Krimpen                                 Deutschland

V.V. Wildervank                               Niederlande

GKS Sztorm Mosty                         Polen

FSV Witten                                       Deutschland

BFC Dynamo I                                Deutschland

BFC Dynamo II                               Deutschland

BFC Dynamo III                              Deutschland

 

 

 


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [973]
 

autor: ~:) 2016-10-06 00:11:38

avatar Mega sprawa


autor: ~anonim 2017-05-31 11:44:41

avatar Po po poPozdrawiam


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

Trening godz. 18.00 - stroje granatowe. Trening bramkarski godz. 17.30

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

Trening godz. 18.00 Biała koszulka SpokoLoko, czarne spodenki i getry.

29

09-2017

piątek

30

09-2017

sobota

Trening godz. 10.00 Stroje gmina Kosakowo

01

10-2017

niedziela

Reklama

Najbliższe spotkanie

Sztorm MostyBałtyk II Gdynia
Sztorm Mosty   Bałtyk II Gdynia
2017-10-01, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Teamspirit GdańskSztorm Mosty
Teamspirit Gdańsk 1:3 Sztorm Mosty
2017-09-24, 15:00:00
     

Najnowsza galeria

SZTORM
Ładowanie...

Sponsorzy i partnerzy

Sponsorzy i partnerzy

Sztormu Mosty 2002

w sezonie 2016/2017

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 223, wczoraj: 202
ogółem: 392 830

statystyki szczegółowe